ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

ΑΚ.ΕΤΟΥΣ 2018-2019 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Με απόφαση της Προσωρινής Συνέλευσης του Τμήματος καλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές του Τμήματος να δηλώσουν τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν την εξεταστική περίοδο του εαρινού εξαμήνου 2018-2019.

Προϋποθέσεις:

Αφορά τους φοιτητές που κατά το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους  2017-2018 είχαν δικαίωμα στη δήλωσή τους να συμπεριλάβουν μαθήματα του εβδόμου (7ου) εξαμήνου.

Προθεσμία δηλώσεων: Από 09/04/2018 έως και 19-04-2018 στέλνοντας e-mail στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.     ή με αυτοπρόσωπη παρουσία στη Γραμματεία τις ώρες λειτουργίας της.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT