ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚ.ΕΤΟΥΣ 2018-2019 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

ΑΚ.ΕΤΟΥΣ 2018-2019 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Με απόφαση της Προσωρινής Συνέλευσης του Τμήματος οι επί πτυχίω φοιτητές δήλωσαν μαθήματα του εαρινού εξαμήνου στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν την εξεταστική περίοδο του χειμερινού εξαμήνου 2018-2019.

Η δήλωση έγινε βάσει των περιορισμών του προγράμματος σπουδών και γι αυτό καλούνται οι φοιτητές οι οποίοι κατέθεσαν αίτηση για δήλωση μαθημάτων στην εμβόλιμη εξεταστική να μπουν στην ηλεκτρονική γραμματεία να δουν ποια μαθήματα τους έχουν δηλωθεί. Όσα μαθήματα δεν υπάρχουν, δεν είχαν δικαίωμα να τα δηλώσουν. Όσοι δεν βρουν καμία δήλωση, δεν είχαν δικαίωμα να υποβάλλουν. Μαθήματα του Τμήματος Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική δεν δηλώθηκαν διότι η Τμήμα δεν έχει εμβόλιμη εξεταστική.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος